Novinka
Značka: Mimijo

Mimijo Silikonový dudlík - mátový

Neohodnoceno
169 Kč
Vyprodáno

 • Vysoká bezpečnost díky větším ventilačním otvorům.
 • Vysoká odolnost - navržený design dudlíku je z jednoho kusu. Nehrozí tak rozkousnutí a odpadnutí malých částeček z dudlíku.
 • Moderní design 
 • Certifikovaný silikon. K výrobě všech produktů značky Mimijo používáme otestovaný silikon, který je vhodný do úst dětem od 0 let věku. Bezpečnostní testy provádíme v České republice ve zlínském Technickém institutu.
Kategorie: Dudlíky a klipy
Položka byla vyprodána…

Silikonové šidítko s kulatou savičkou:

 • Neobsahuje bisfenol.
 • Vhodné od 0 měsíců.

  Údržba: Před prvním použitím sterilizujte 5 minut ve vařící vodě. Před každým použitím umyjte ručně nebo v horním koši myčky, po umytí zbavte vody uvnitř. Vhodné pro sterilizací párou, varem nebo studenou sterilizaci.
   
  Před každým použitím zkontrolujte, natáhněte dudlík ve všech směrech, při poškození vyhoďte.

Je pro nás důležité a příjemné, když známe tvář a příběh, jež stojí za výrobou nebo prodejem produktů, které máme rádi. Proto se vám rádi představíme — MY stojíme za MIMIJO.

Jsme mladá rodina — Igor, Ksenia a Griša. S manželem jsme sice oba původně z Petrohradu, ale seznámili jsme se v Praze jednoho příjemného dubnového večera. Šťastná náhoda a spousta slov. Slova se změnila v lásku a ta nám pomohla přivést na svět našeho drobečka. A ten pocit — ten jistě dobře znáte, ten se popisuje jen velmi těžko.  

Když jsem se i já osobně rozhodla vybrat si ty pravé kojící korále, nezaujaly mě ani jedny jediné. Najednou jsem seděla u stolu a navrhovala své vlastní. Bylo to rychlé, náhlé a správné. Je štěstí najít to, co můžu dělat pro radost sobě i druhým.