Novinka Tip
Značka: Pura

Pura Big Mouth® silikonový sportovní uzávěr - růžová

Neohodnoceno
159 Kč
Vyprodáno

Pura nikdy nepřestává inovovat své produkty a sportovní uzávěr Big Mouth® je jeden z našich nejnovějších a nejinovativnějších produktů. Naším úkolem bylo vytvořit systém na pití, který bude všestranně použitelný pro malé i velké děti, dospělé, ale i sportovce a pro všechny ty, kteří hledají pohodlnou, praktickou a zdravou alternativu k různým plastovým víčkem.

Any Bottle ... Any Lid TM - patentovaný systém umožňuje použít jakoukoliv Pura láhev s jakýmkoli Pura uzávěrem. Sportovní uzávěr je tedy kompatibilní se všemi Pura lahvemi (150ml, 325ml, 550ml, 850ml, nebo termo lahvemi 260ml a 650ml).

Baby Grows ... Bottle Evolves TM - Pura láhve se přizpůsobují Vašim potřebám. Nekupujte pokaždé novou láhev. Jednoduše změňte kojeneckou láhev / láhev s náustkem / brčkem, ... na láhev se sportovním uzávěrem tak, že vyměnit pouze silikonovou část. Šetřete tak peníze i přírodu.

Kategorie: Kojenecké lahve
Položka byla vyprodána…

  • Balení obsahuje 1 kus Pura Big Mouth® silikonový sportovní uzávěr.
  • Vhodné pro děti od 3 let, nebo děti, které již umí pít z poháru Pura Big Mouth® sportovní uzávěr má spodní část na pití (s malým otvorem eliminujícím rozlití a ventilem zajišťujícím plynulý tok tekutin) a víko, který je součástí uzávěru a proto ho nikdy neztratíte.
  • Víko výborně těsní a tak můžete láhev nosit neomezeně iv tašce či kabelce.
  • Vyrobený ze 100% silikonu medicínské kvality, bez obsahu BPA, PVC, ftalátů a jiných nebezpečných látek.
  • Splňuje normy EN14350, FDA, CPSC a nařízení EU 10/2011 chráněny patentem.
  • Pura Big Mouth ® sportovní uzávěr není vhodný na sycené a horké nápoje!

Pura systém si zamilujete. Koupíte jednu lahev, na které jen vyměňujete násady dle věku žíznivce - od kojence po dospěláky.

Any Bottle… Any LidTM - patentovaný systém umožňuje použít jakoukoliv Pura láhev s jakýmkoli Pura uzávěrem. Savička je tedy kompatibilní se všemi Pura lahvemi (150ml, 325ml, 550ml, 850ml, nebo termo lahvemi 260ml a 650ml).

Baby Grows... Bottle EvolvesTM – Pura láhve se přizpůsobují Vašim potřebám. Nekupujte pokaždé novou láhev. Jednoduše změňte kojeneckou láhev na láhev s náustkem / brčkem / sportovním uzávěrem tak, že vyměníte pouze silikonovou část. Šetříte tak peníze i přírodu.

Pura - likegroup.eu