Značka: Pura

Pura netekoucí silikonový kryt na lahev 2 ks

Neohodnoceno
159 Kč
Vyprodáno

Součástí balení Pura lahví (kojeneckých, s náustkem a s brčkem) je také silikonový kryt. Náhradní balení obsahuje 2 ks stejných silikonových víček.

Tento silikonový kryt oceníte zejména tehdy, když láhev nosíte často v tašce či kočárku. Můžete se spolehnout na to, že víčko zůstane na svém místě a dudlík / náustek / brčko jsou dokonale chráněny před znečištěním. Kryt lze také použít jako pohárek na občerstvení pro děti.

Kategorie: Kojenecké lahve
Položka byla vyprodána…

  • Balení obsahuje 2 kusy Pura silikonového krytu.
  • Vyrobený ze 100% silikonu medicínské kvality, bez jakýchkoliv plastových částí, bez obsahu BPA, PVC, ftalátů a jiných nebezpečných látek.
  • Splňuje normy EN14350, FDA, CPSC a nařízení EU 10/2011.
  • Chráněny patentem.

Pura systém si zamilujete. Koupíte jednu lahev, na které jen vyměňujete násady dle věku žíznivce - od kojence po dospěláky.

Any Bottle… Any LidTM - patentovaný systém umožňuje použít jakoukoliv Pura láhev s jakýmkoli Pura uzávěrem. Savička je tedy kompatibilní se všemi Pura lahvemi (150ml, 325ml, 550ml, 850ml, nebo termo lahvemi 260ml a 650ml).

Baby Grows... Bottle EvolvesTM – Pura láhve se přizpůsobují Vašim potřebám. Nekupujte pokaždé novou láhev. Jednoduše změňte kojeneckou láhev na láhev s náustkem / brčkem / sportovním uzávěrem tak, že vyměníte pouze silikonovou část. Šetříte tak peníze i přírodu.

Pura - likegroup.eu